SmCo5
SmCo5
Ürün ayrıntıları

SmCo30H bloğu

SmCo SoCo manyetik çelik, SmCo Daimi Mıknatıs, SoCo kalıcı manyetik demir ve kobalt nadir-toprak sürekli mıknatıs ile adı da verilir. Yüksek performans, düşük sıcaklık katsayısı Kalıcı mıknatıslar ile onun yüksek çalışma sıcaklığı-350 derece santigrat vardır. 180 derece santigrat üzerinde çalışırken. Maksimum enerji ürün BH ve sabit sıcaklık NdFeB manyetik malzeme üstündür. Aşınmış ve okside zor olduğu için kaplı olması gerekmez. SmCo mıknatıs motorlar, izle, dönüştürücü, aletleri, pozisyonel dedektörü, jeneratörler, radar iletişim, tıbbi malzeme ve cihazlar, manyetik oluşum, elektrik ve manyetik derricl yayılan çeşitli manyetizma yaygın olarak kullanılır

Samaryum kobalt mıknatıslar (nadir toprak mıknatıs olarak da bilinir) ilk 1970 hakkında ticari olarak kullanılabilir. İki ana çeşitleri sunuyoruz: SmCo5 ve Sm2Co17 ve mıknatıslar 18-32 MGOe (140) 255 kJ/m3'den birden fazla bu sınıflarda içinde. Bu malzemelerin korozyon direnci, sıcaklık kararlılığı, hafif ve küçük boyutu önemli sorunları nerede ferrit ve Alniko mıknatıslar daha güçlü ve yaygın olarak kullanılan yüksek çıkış motorlar ve sensör uygulamaları.

Sm2Co17 blok bizim tavsiye edilen bir üründür. Biz, manyetik ürünleri A.ş, SENS Sm2Co17 blok ve SmCo Daimi Mıknatıs üreticisi Hangzhou, Çin. Biz birinci sınıf kalıcı manyetik ürünler sunmak.


Sorgulama