nadir toprak mıknatıslar Satılık Rare Earth Magnet
Rare Earth Magnet
Ürün ayrıntıları

Samaryum kobalt mıknatıslar (nadir toprak mıknatıs olarak da bilinir) ilk 1970 hakkında ticari olarak kullanılabilir. İki ana çeşitleri sunuyoruz: SmCo5 ve Sm2Co17 ve mıknatıslar 18-32 MGOe (140) 255 kJ/m3'den birden fazla bu sınıflarda içinde. Bu malzemelerin korozyon direnci, sıcaklık kararlılığı, hafif ve küçük boyutu önemli sorunları nerede ferrit ve Alniko mıknatıslar daha güçlü ve yaygın olarak kullanılan yüksek çıkış motorlar ve sensör uygulamaları.


gitar mıknatıs, DC motor mıknatıs, hoparlör mıknatısı, sensör mıknatıs, reed röle mıknatıs, pusula mıknatıs, eğitim mıknatıs, inek mıknatıs, manyetik ayırıcı, mıknatıs, Manyetik parçalar, alarm mıknatıs, metre mıknatıs, düzey mıknatıs, manyetik oyuncak, manyetik kanca, buzdolabı mıknatısı, yuvarlak taban mıknatıs, manyetik şerit, manyetik yaprak, manyetik süpürmek başa mıknatıs, manyetik klipleri, süper mandal magnet, mıknatıs setleri, mıknatıslı pikap araçlar, manyetik araç tutucu, düğme mıknatıs, manyetik filtre, disk magnet, magnet, mıknatıs ark, Küre magnet yüzük mıknatıs


Pot bizim tavsiye edilen bir üründür. Biz manyetik ürünleri A.ş, SENS Hangzhou, Çin'deki bir Pot ve SmCo Daimi Mıknatıs üreticisi olduğunu. Biz birinci sınıf kalıcı manyetik ürünler sunmak.

Sorgulama