Sulak Les Paul
Tasarla

Slash Rosso corsa Les Paul standard aygıt sınırlı bir sürümünü tanıtmak uygun. Bu karakterize tarafından bizzat Duncan eğik çizgi tarafından tasarlanmıştır alnico pikap pickup iki sevgili bir klasik Les Paul, "özel Rosso corsa kırmızı Son'u yarış" slash, "turuncu kırmızı" boyun profili kondansatör ve kişiselleştirilmiş bir slash olacaktır. Ayrıca, "Rosso corsa" slash özel bir taşıma çantası ve belgesi çok zor değil.
Epiphone başkanı Jim Rosenberg, söyledi, "Epiphone uzun olmuştur ve çok iyi arkadaş olmanın boktanbir Epiphone eğik çizgi"Rosso Corsa"Les Paul sadece adam kendini--bir tür gibi.  Eğik çizgi büyük bir gitar-ebilmek var olmak herkes için uygun fiyatlı ve onun yeni Rosso Corsa Les Paul harika bir araçtır bu fikre kararlıdır."
İşte Epiphone ne diyecek...
İçin bir on yıl içinde eğik çizgi bir Epiphone's premiere imza sanatçılar ve şimdi, Rock and Roll Hall Famer Epiphone ile yeni Ltd. Ed. eğik çizgi "Rosso Corsa" Les Paul Standard kıyafet sunmaktan takım yukarıya olmuştur. Epiphone gibi eğik çizgi profesyonel olmak için bir göreve ve uygun fiyatlı araçları oyuncu için kullanılabilir her yerde ve eğik çizgi "Rosso Corsa" Les Paul Standard kıyafeti, her seviyedeki gitaristler sayesinde Slash'ın ikonik sesi ile biri en eşsiz Les Paul's şimdiye kadar yapılmış yeniden oluşturabilirsiniz.
Kendini yardımcı slash tasarım Epiphone "Rosso Corsa" Les Paul Standard kendi özel Les stüdyo ve kendi grubu ile sahnede onun ana balta olarak hizmet tertibi Paul üzerinde göre kıyafet. Üst bir AAA Flame akçaağaç kaplama Rosso Corsa, yalnızca eğik çizgi ile yapılan Epiphone Gibson marka Les Pauls bulunabilir ve benzersiz el renkli kaplama bitmiş ile oyulmuş sabit akçaağaç kap vardır. Sabit akçaağaç top verir eğik çizgi'nın Les Paul Standard ek ısırık ve artikülasyon süre maun Gibson tarzı ağırlık yardım için rahatlık ve superstar kaliteli Les Paul için yapar daha iyi rezonans ile tedavi. Boyun ve üst tek tabaka Slash'ın orijinal gibi Fildişi renkli bağlama var. Ve herhangi bir Rosso Corsa bitirmek örtmede önlemek için gitar pick-guard hardshell durumda, Les Paul üzerinde değil!

Ltd. Ed. eğik çizgi "Rosso Corsa" Slash'ın özel manyetikler, bir Seymour Duncan ™ Slash Alnico II Pro Humbucker "Ters Zebra" köprü ile ve bir Seymour Duncan ™ Slash Alnico II Pro Humbucker "Zebra" favori boyun--logo olmadan hem de içerir.  "Kesmek" Seymour Duncan manyetikler ünlü bir twist teklif (çoğu için ulaşılamaz) orijinal "Grr" el yara geç 50s humbuckers.  Eğik çizgi pickups ile Seymour Duncan kendini onun favori vintage Les Pauls dayalı tasarım yardımcı oldu. Seymour Duncan ilk özel toplama tasarımcıları biriydi ve tamir rewound ve Slash'ın bütün vintage koleksiyonu da dahil olmak üzere geç 50s vintage Les Pauls yüzlerce okudu.

Ve tabii ki, fiyat ne olursa olsun tüm Epiphone aletleri gibi sınırlı ömür boyu garanti ve Gibson'ın ünlü 24/7/365 Müşteri Hizmetleri Ltd. Ed. eğik çizgi "Rosso Corsa" geliyor. Yeni bir Epiphone eğik çizgi "Rosso Corsa" Les Paul Standard kıyafet geç Ekim veya Kasım ayı 2014.Source:sonicstate.com başlayan yetkili Epiphone perakendeciler de arayın