Ana amacı, Elektromanyetik röle

- Oct 09, 2014-

Otomatik sıcaklık alarmı: sıcaklık belirli bir değere yükselir tel yüzeyi Merkür termometre mercury yükseldi, Merkür ise bir iletken. Böylece bell devre kapalı solenoid devresi elektromıknatıs, Bahar, çekmek için açtım, elektrik sıcaklık düştüğünde alarm, mıknatıs tel bitki Merkür yüzeyi, solenoid devresi kesilir bırakarak, Bahar geri çaldı ve bell şalteri açın, çanları artık ses.

Termal Reed röle (Thermalreedrelay) ve solid-state röle (SSR: Solid staterelay) çalışır


Termal reed röle bir termik manyetik algılaması kullanılır ve yeni termal geçiş sıcaklığını kontrol edin. Sıcaklığa duyarlı manyetik, kalıcı manyetik reed anahtarı, termal yükleme parça, plastik yüzey ve bazı diğer aksesuarları içerir. Termal reed röle bobini değil enerjik, manyetik çelik ve Manyetik kuvvet kalıcı manyetik sürücü anahtarlama tarafından üretilen. Yüzük manyetik reed anahtarı sıcaklığa duyarlı manyetik yüzük sıcaklık özellikleri tarafından belirlenen sağlamak için takılabilir.


Solid state röle iki terminal giriş olarak, ve diğer iki Terminal çıkış dört terminal cihazı, ara yalıtım cihazların kullanımı için elektriksel olarak yalıtılmış girdi ve çıktı.


Solid-State Röle tipi yük güç kaynağı AC ve DC türü, türüne göre sınıflandırılabilir. Anahtar türü normalde ayrılabilir basın açın ve normalde kapalı. Yalıtım hibrid, trafo ve optik yalıtılmış, için için optik yalıtımlı izole türüne göre ayrılabilir