Devlet Temsilcisi: Akademik mıknatıs tüm antrenörler ateş

North Charleston, South Carolina (WCIV) - Cuma günü, o Bud kenarda duran, umut Walpole Raptors akademik mıknatıs yedinci zafer seçebilirsiniz. Bu Cuma, o-ecek yapmak ayni. Ama geçen hafta, North Charleston alanı ilk adımda gerçek şeklini olanlardan.

Walpole, Pazartesi, Salı kovuldu ve dönüşümlü olarak Çarşamba savundu ve iftira ve Perşembe günü işlerine geri istenir olmasıdır. Evet, avukatı Dwayne Green göre dedi.

Yeşil Walpole müteşekkir ve fırsat için aralarında dönmek minnettar ve öğrenme fırsatı olarak bu hafta sürecek dedi.
Ama sorunu sonra Perşembe sabah okul ilçenin önünde garip basın içeren bölge 113 rep Seth Whipper ve tahvil Wilson Mezunlar Derneği üyeleri Merkez bitmekten gibi görünüyor.

Akademik mıknatıs başkanı yeniden kovduğu için denilen whipper Perşembe günü Bud Walpole koç. Ateş tüm futbol takımının yardımcı antrenör olarak da adlandırılır.

Ayrıca akademik mıknatıs sezonun geri kalanı askıya almak istiyor.

McGinley bir bülteni erken Çarşamba akşam işe dönmeye Walpole talep ediyorum dedi. O Walpole ile 2'de bir araya geldi ve ona bağlılık bir deyim için sordum o yaklaşık üç saat sonra sağlanan.

"Bizim toplantı hakkında iyi hissediyorum ve ben öğretmen, akıl hocası ve antrenör onun konumunda o deneyimi onun taahhütleri teslim etmek için kullanacağını emin" McGinley mektupta dedi.

Walpole'nın bağlılık, kurumun teklifi kabul ederse yer "tüm daha iyi diğer farklılıklara saygı ve hassas duygularını; öğrencilerin öğretmek için" duyarlılık bu ilçe; sağlanan eğitim katılmakla ve "zaman diğerleri farklı ırksal veya etnik geçmişleri ile ilgili kendi eylemleri ekstra uyanık olmak benim öğrenciler Oyunlar önce avukat."

McGinley bu çile kazanmak ya da kaybetmek, herkes toplumda saygı ve onuru alır ne dersin sağlanması ancak ilgili olmadığını söyledi.

Walpole ve McGinley ilçe merkezinde toplantı vardı iken, avukatları Andy Savage ve Larry Kobrovsky anne ve akademik mıknatıs ile bir araya geldi.

Ebeveynlerin Araştırmalar gibi teminatlar işlemek için geçerli, işlemleriyle bu yordamlar tanımlamak CCSD yetkilileri için arıyoruz notları o toplantı programı eşit herkes için bölge genelinde devam etmektedir.

Sonra Charleston NAACP yetkilileri Konfedere idrar siyah futbol takımı antrenörü ateş yol açtı oyun sonrası karpuz ritüel benzetti Walpole'nın istihdam vardiyada geldi bayrak oyun sonra.

Bölüm Başkan nokta Scott ile karşılaştırıldığında ritüel bir ağırlıklı olarak siyah futbol takımı idrar bir "zafer ritüel" olarak Konfederasyon bayrağı için akademik mıknatıs 's futbol takımı tarafından ağırlıklı olarak beyaz bir takım ne zaman dövüyorlar. "Eğlenceli" da zenciler linç eskiden "eğlence" beyazlar karşılaştırıldığında olarak tanımlanan akademik mıknatıs karpuz kutlama.

Çarşamba NAACP beyanı üzerinde ancak yorum değildir dedi.

Okul yönetim kurulu üyesi Elizabeth Moffley dedi o önce yönetim kurulu için tekrar toplandı, baş komiser Nancy McGinley Walpole yeniden düşündüm telefon Çarşamba öğleden sonra bu konuda oy.

Moffley kurulu üyelerinin çoğunluğu Walpole kovulmuş bir şekilde ve ona ateş etmeye karar ile mutsuz olduğunu söyledi. Sonuç olarak, birçok üye McGinley onu hızlı bir şekilde yeniden için cesaret vericidir.

Scott bir hazır deyimi Çarşamba öğleden sonra okul bölgesi için "uygunsuz ve ırk duyarsız bir ritüel swift dikkat" övme okuyun

Scott, çizimler karpuz üzerinde ırk olarak tanımlanabilir karikatürler vardı ve eski siyah yüksek okul için adlı söyledi. CCSD Müfettiş Dr. Nancy McGinley, karpuz Tahvil Wilson, akademik mıknatıs ve Sanat Okulu şimdi burada oturup kampüs alanı ve eski ağırlıklı olarak siyah okul ismi adlı öğrenciler için Salı söyledi.

O birinin oyuncu davranış için sorumlu tutulmaları gerekiyor söylemeye devam etti.

"Ebeveynler ve--olumlu davranış standartları çocuklarımız için ayarlamanız gerekir--diğer yetişkin dahil bunu bilecek ve çalışırlarsa uzağa ne olursa olsun ırk, kültür, bizim toplumda pek çok bariz bir hakaret kusuruna bakmayın değerleri yeniden incelemek" dedi.

Scott sorunu, akademik mıknatıs arasında spesifik örnekler siyah Anaokulu öğrencileri sorguya ve siyah orta okul öğrencilerine geri öğretmenler için konuşmak için tutuklandı olmak işaret eden CCSD, daha büyük bir sorunun temsilcisi olduğunu söyledi.

Çeşitlilik sorunu var. okullarda, Scott dedi, öğrencilerin Tahvil Wilson akademik mıknatıs için değişti Okulu adı yerine karpuz Tahvil Wilson adında neden olabilir.

Öğrencilerin okul gururu bir nod olarak kullanılan üst Salı günü CCSD basın toplantısında söyledi. Diğer öğrenciler ve Walpole savunan takımın tek ona yeniden sahip olmak online dilekçe herhangi bir siyah üyesi olduğunu söyledi.

Scott her zaman outliers ırk ve ırkçılık konularında ortaya çıkan zaman olduğunu söyledi.

Scott Çarşamba sabahı Walpole ile tanıştı ve o olay için o kutlama ekibi tarafından ırk duyarsız olarak görmedim söyleyerek özür diledi dedi.

Salı günü, okul bölge müdür Dr. Nancy McGinley veli ve bir oyun sonrası kutlama töreni öğrendikten sonra akademik mıknatıs'ın teknik direktör ateşlenmesine neden seçilmiş yetkililer üzerinde medya sorulara yanıt verdi.

Walpole Pazartesi işten atılmış. McGinley Walpole atletik bilgisayar programı--dan kaldırıldı söyleyerek Salı, durumu açıklığa kavuşturuldu. Ayrıca kız basketbol takımının teknik direktörü oldu.

O Walpole için konuştuğunu değil ama onu ve yönetim kurulu ile o zaman onu geri getirmemesi üzerine bir karar vermeden önce toplantı olmak dedi.

Sadece öğrenciler gösterdi Skandalı hakkında ilk bilgiler son dakika açık karpuz ve onları zaferler sonra yemek vardı. McGinley dedi diğer insanlara raporlardan okul Oyunlar sonra önerilen "hayvansı ya da maymun gibi chants" yapıyorlar.

Ayrıca, öğrenciler de bir yüz her karpuz çekti ve onlara göre McGinley adında. O da karpuz Junior ve tahvil Wilson adlı öğrenciler göstermiştir dedi.

Tahvil Wilson North Charleston akademik mıknatıs oturduğu eskiden ağırlıklı olarak siyah okulda adıdır.

McGinley şikayet 13 Ekim ırksal basmakalıp hakkında endişeli bir yönetim kurulu üyesi aracılığıyla teslim söyledi. Sonuç olarak, okul müdürü aradı ve bir soruşturma başladı.

Ancak, okul yetkilileri ırkçılıkla hiçbir kültür bulundu ve bir "masum bir ritüel." dediği McGinley dedi İşte o zaman okul yönetim kurulu üyesi Michael Miller chants şikayetler dahildir.

"Karpuz satın alma, çizim yüz bana bu sorun sadece uygunsuz ama son derece saygısız ve son derece duyarsız yapar," Miller, basın toplantısının ardından Salı söyledi. "Ben çocuk-ecek var olmak çocuk, gençlik, gençlik olacak ve bazen kendi gençliğini onlar sosyal yaklaşım ve yaptıkları şeyler etkileri farkında değildir tanır."

Walpole, Pazartesi akşam bu konuda yorum yapmaktan kaçındı. David Spurlock, atletizm, Charleston İlçe Müdürü, Pazartesi akşamı Walpole'nın devrilmesiyle doğruladı.

İlçe yetkilileri konu hakkında kısa bir açıklama Salı sabahı serbest, sadece söyleyerek bir soruşturma yapıldı Walpole'nın görevden alınması için neden yürütülen. Deyim bir öğrenci ve üst "uygunsuz" olarak açıklanan oyun sonrası kutlamalar gizli bilgi.

İlçe adı da bu arada teknik kadro.

"Koç Andrew Rusciolelli geçici futbol koçu görev yapacak ve Koç Steven Kamp ve koçu Gary Weart görevlileri 2014 sezonun kalan iki oyun için olacak," deyimi okur.

Bu arada, akademik mıknatıs öğrenci vücut Walpole almaya çalışırken vokal görevine, bir online dilekçe yaklaşık 1.800 imzaları ile 17: 00 Salı tarafından dahil. Dilekçe Darius Nwokike tarafından başlatıldı.

"Walpole mıknatıs 's koridorlarda yürümüş en büyük Koç" ABC News 4 e-posta içinde bir öğrenci dedi.

Futbol takımında o okulun Atletizm müdürü ile etkileşim Walpole sadece gördü, ancak aksi takdirde asla söylemedim öğrenci, Walpole ile etkileşim.

Göre öğrenci, konu ile Walpole Oyunlar sonra kutlamalar ile başladı.

"Futbol takımı karpuz smashing ve sert mücadele kazanmak kutlamak için bir daire içinde tezahürat zaferleri kutlamak başladığında her şey başladı," öğrenci e-postayla dedi. "Bu ırkçı Kanunu kabul resmi bir [Charleston County Bölge Okulu] görüldü."

Öğrenci Walpole karpuz satın değil dedi.

Ancak, öğrenci futbol takımı dersinden geçen hafta kurumun ortak baş komiser ve başka bir adam tarafından alınan ve karpuz olaylar hakkında sordu dedi.

Walpole ve takım Cuma günü, bir gün sonra görüşmeler, balina şubesine gitti öğrenci dedi.

"Sonra [Pazartesi] Koç Walpole olarak okuldan sonra ve geliyordu uygulama için okula o durdu... ve onun firing söyledi" dedi öğrenci.

Futbol takımındaki bir öğrenci bir üst öğrencinin hikayesi, her ayrı olay eylemler hakkında sorguya ekip üyeleri birkaç saat için düzenlenen ekleyerek doğruladı.

Üst öğrenciler yedik ya da iyi şanslar bir eylem olarak her oyundan sonra bir karpuz yok dedi. Üst bu ırkçılık ama görünüşte zararsız bir etkinlik için bir takım bir hareket değildi söylemek için gitti.

Eski bir öğrencinin bir görüş için CNN'in iReport, görev okul ilçenin süreci ve karar için arama yayınlanmıştır.

"Bu liseli sporcular bir odaya tek tek zorla ve hakkında 'ırkçı' onların eylemlerinin sorguladı. Ne zamandan beri ırkçı karpuz yiyor? Ne zamandan beri okul yönetimi öğrencilerin velileri bildirmeden sorgulamaya hakkı var mı? Bu durumu ele yolu sadece adi olarak tanımlanabilir,"eski öğrencisi yazdı.

Başka bir eski futbolcu, lastik Moore, Walpole adı "en hoş biri. ve en sevecen antrenörler için hiç oynadım Ben gerçekten, diğer oyuncular ile birlikte, Koç Walpole her zaman doğru şeyi yapmıyor birinci sınıf bir adam olduğuna inanıyorum."

Walpole koçu akademik mıknatıs, yaklaşık on yıl için olmuştur.

Okulda bir çeşitlilik Konseyi, CCSD içinde çeşitliliği teşvik amaçlamaktadır ve çeşitlilik bilinci eğitim sunan bir grup vardır. Kurumun çeşitlilik programın ilk aşaması sırasında 2009 2010 başladı ve 2012 yılında tamamladı söyleyen Dr. Brenda Nelson tarafından yukarı gidiyor. İkinci aşama başlıyor ama Nelson ayrıntılar üzerinde yoktu.

Nelson CCSD çeşitlilik kurulu olması durumunda ilk arasında olduğunu söyledi. O da erken November.Source:abcnews4.com alınması bölge çeşitlilik planı üzerinde çalışıyor