RMAF 2014: Bay A.

- Oct 27, 2014-

dan daha fazla

Nora Karl marchisotto göstermek studio büyük başvuru altın floorstanders ($19800 / Kişilik), iki kat odasına girdi. Yeni sözcü metro başvuru altın benzerdir ($33000 / Kişilik), ben refleks yüklü deniz magnezyum koni ama bizim sorunları gözden / sadece Kasım mıknatıs motor yerine iki birim. Ama, yeni Nora Brio masaüstü duymama izin ($995 / Kişilik), o fotoğraf ve bir-ve-a-yarım tasarım olarak nitelendirdi. Brio sahip iki 3,5 "koni sürücüsü, yansıtıcı, diğer açık baffle biri. Elvis Presley'in "yalnız bu gece ki Anahtar içinde belgili tanımlık son bazılarına olmakla brios yüksek sesle şaşırtıcı bir boş alan oluşturun.

Oldukça yeni KT150 çıktı tüpleri ile donatılmış Carl'ın ses araştırma başvuru 75, bir resim gönderme direnemedim. Carl amp'ın üst kapalı almıştı, ama hala ile ' 150s içinde uyuyor bana güvence verdi. Ref 75 Brios ve stüdyo Grands Nordost kablosuyla bağladım.

Colleen Cardas ithalat ve karatavuk ses Galeri Santee, CA, Avustralya, burada gösterilen Brad Serhan tasarımcısıyla yeni eksen VoiceBox S sözcü (2495$ / çifti) gösterilen almıştır. Parlak siyah tamamlanmak VoiceBox 5 ohm empedans ve bir frekans aralığı, 45 H-20 kHz sahip olarak belirlenir ve bir Fountek şerit tweeter Nomex/kağıt-koni woofer 2.8 kHz üzerinde haçlar. Hep bir ağızdan araştırma triyot 25 D/A entegre amplifikatör ($3995) ve hep bir ağızdan araştırma Unico şambriyelli CD çalar ($4995), tatlı ve genişletilmiş bir parça kadın şarkıcı Koshiko Goto, gelen sesi eksen konuşmacılar tarafından tahrik hangi ı şüphelenmek set-up küçük odada alınan bakım nedeniyle de oldu.

Diğer Colleen Cardas ithalatı Oda LP yalnızca, kaynak yeni hep bir ağızdan araştırma Gyro oyuncu ($3995) bir başkalaşım Axia hareketli bobin kartuş (2500$) ile donatılmış ile oldu.

Bu odada amplifikasyon vinil phono Pre amplifikatör (4500$), denetim preamp ($9500) ve başvuru monobloklar (15.500$ / çifti) dahil olmak üzere tüm A sınıfı PureAudio oldu. Stereo Cadılar Brew yaşayan albümü ile her iki arka ateş Tweeter'ler var, açık ve ferah, geniş alçak, üst oktavı biraz eğimli rağmen, onların yeni parlak-ceviz kaplama ($ 11.995/çift), üçlü Opera Grand Callas hoparlörlerine ses hissettim

RMAF benim için vurgulamak akustik ses Chad bana test baskılarında albümleri Nina Simone üzerinden oynarken Kassem görüyordum ve Harry Belafonte benzersiz Nelson Pass V-FET monobloklar, Pass Labs XP-30 preamp ve yukarıda gösterilen KOBİ 30 pikap ile tahrik Sony SS-AR1 hoparlörler dahil bir sistemde bir V-12 serisi 12 ile donatılmış "magnezyum tonearm ve Koetsu oniks kartuş. (Akustik ses şimdi ABD KOBİ temsilcisidir.) Elektrik tesisatında all-Kimber. Hatta mono, tangibly gerçek görüntü sürpriz Belafonte'nin Live Carnegie Hall, remastered orijinal 3-track teyplerden bu özgün sürümünü daha 2 daha fazla iz iken şarkıcı Nina simone'nin Litte kız mavi üretilen: orkestra bir uvertür ve tekrar, "Kızıl kurdele." Görünüşe göre 2-kanal ana olmadan bu şarkıları 3-track şeritler gelen karışık sonra 3-track kasetleri uzağa koymak vardı ve asla tekrar Chad onlar için sorana kadar gün ışığı gördüler!

Tom Norton zaten Naim'ın beyanı amplifikatör otel lobisinde ekranda bildirdi ama gözüm, kulağım İngiliz şirketin yeni Muso Müzik Merkezi tarafından (1500$) yakalandı. Daha geniş görünür olsa hepsi All-in-one kutusu Muso B & W'ın en çok satan Zeppelin ile aynı boyutta. Bu Bluetooth, USB, dijital ve analog girişleri ve Premium Spotify akarsu ağı portu üzerinden erişebilirsiniz. Bazı klasik Van Morrison şarkıları çalmaya, Muso ben bekliyordum daha çok daha iyi gibi geldi. Güzel.

Bazı RAM aşırı yük hafızamı kaybettim sürece — bu daha önce oldu! — bu benim için yeni uzaysal ses Hologram M1 açık baffle hoparlörler (4000$ / çifti) olduğunu göstermek. Kaynağıyla beslenen preamp verilerden bir MacBook Air Lynx Lyra 1 D/A bir Verastarr kablolar üzerinden kırmızı Dragon S500 amplifikatör ($1995) tarafından tahrik üretilen bu yüksek-duyarlı (100dB) hoparlörler Steven fotoğraf üzerinde doğal olarak, tam kapsamlı bir ses kaydı solo (Sanırım Steven Stills idi), Bach'ın ilk çello süiti başlangıcı tanımlanamayan bir kaydı bir dokunuş çok rosiny olmasına rağmen.

Ön taraftan M1 iki 15" woofer var göründü — nerede olduğunu nereden çıktı highs merak ediyordum? Üst woofer 800 Hz devralarak koaksiyel, boynuz yüklü sıkıştırma sürücüsü vardır çıkıyor.

2014, bana başka bir yeni ad JTR hoparlörler, kim tarafından Torus trafo elektrik klima ile bu büyük kuleleri-J River Media Center, bir ön uç Lynx ile sağlanan demming Oconomowoc, WI, RMAF oldu. 7000 $/ çifti mal, hoparlör iki 15" woofer çaprazlanarak 350 Hz'de kare orta kademe boynuz için frekansları 10.9 yukarıda ele, boğaz, tweeter ile birleştiren kHz. Chesky, örnekleyiciyi üzerinde kadın sesi doğal ve eşit dengeli gibiydi. BTW, bu odada sıcak koltuğunda oturan ünlü amplifikatör Tasarımcısı Bob Cordell, kimi göstermek son gün aşağıdaki gibi görünüyordu olduğunu. Bob, McGraw Hill için onun 2011 radyo sinyalleriyle iletilen güç yükselteçleri tasarımı ders kitabı yeni bir sürümü çalışıyor. Henüz ilk okuma bitmiş değil boşuna Bob için şikayet ettim!Source:Stereophile.com