Kalıcı mıknatıslar: Teknoloji ve küresel pazarlarda

Bu raporun amacı vardır:
• Nadir toprak tabanlı Kalıcı mıknatıslar üzerinde yani Neodim - demir - Bor (NdFeB) ve Samaryum kobalt (SmCo) mıknatıslar ve ferit, alüminyum, nikel ve kobalt (Alniko) odaklanarak sanayi, küresel Daimi Mıknatıs sanayi genel bakış sağlamak mıknatıs.
• Küresel Daimi Mıknatıs sanayi açısından ABD Doları ve metrik ton ve Kalıcı mıknatıslar ile birlikte ABD Doları satış bölgeye göre dört tip üretim düzeyi belirlemek için geçerli Pazar boyutunu tahmin ediyoruz.
• Değer zincir Kalıcı mıknatıslar, küresel ölçekte Kalıcı mıknatıslar tüketmek çeşitli son kullanım sanayi üzerinde analiz ile birlikte dört tür genel bir bakış sağlar.
• Kalıcı mıknatıslar katkısı gibi hammadde, işçilik, yardımcı programlar ve diğer muhtelif maliyetler açısından kilogram başına ABD Doları büyük maliyet bileşenleri belirleme içeren Çin'de üretim maliyet yapısını belirler.
• NdFeB patent sona erme ABD pazarı için 2014, küresel Daimi Mıknatıs patent durum ayrıntılı bir özetini ve Japonya patent sona erme etkisi bir vaka çalışması ile birlikte etkisini çözümleyebilirsiniz.
• Anahtar topraklar nadir regresyon analizi ile Daimi Mıknatıs üretiminde kullanılan ayrıntılı fiyat tahmin sağlar.
• Genel olarak büyük üreticiler NdFeB, SmCo, AlNiCo ve ferrit mıknatıslar profil.

TANIMLARI

Kalıcı mıknatıs, harici bir ivme olmadan sürekli manyetik enerji yayan kapasitesine sahip manyetik bir malzemeden yapılmış bir üründür.

Küresel piyasada mevcut Kalıcı mıknatıslar dört türü vardır:
• NdFeB.
• SmCo.
• AlNiCo.
• Ferit/seramik.

ÇALIŞMA YAPMAK İÇİN NEDENLER

Küresel Daimi Mıknatıs sanayi Çin tarafından onun anahtar hammadde ihracat sınırlamaları nedeniyle büyük ölçüde son yıllarda dikkat önemli miktarda aldı: nadir toprak elementleri. Kalıcı Mıknatıs türleri arasında en önemli kullanım açısından kritik teknolojileri otomotiv, güç üretimi ve elektronik eşya gibi NdFeB mıknatıslar vardır. Çin son zamanlarda her türlü Kalıcı mıknatıslar, özellikle yüksek denetim üzerinde nadir toprak Kalıcı mıknatıslar ile dünyanın en büyük üreticisi olarak ortaya çıkmıştır.
Hibrid Araçlar, yeşil enerji ve tüketici elektroniği gibi gelecek için önemli teknolojileri sağlayarak önemli rol Kalıcı mıknatıslar oynamak, küresel Daimi Mıknatıs sanayi üzerinde kapsamlı bir çalışma son derece önemlidir.
Çin bağımlılığını mıknatıslar hammadde gibi mıknatıslar kendileri için yüksek seviyede nedeniyle, global tüketicilerin alternatifler, tedarikçi nişan ve kaynak açısından bilinçli kararlar için küresel Kalıcı mıknatıslar sektörünün dinamiklerini anlamak son derece önemli olmuştur.

ÇALIŞMA VE KİMİN İÇİN KATKI

Bu yeni gizli araştırma odaklı küresel Daimi Mıknatıs sanayi dinamikleri üzerinde derinlemesine bir görünüm sağlar üretim, satış, uygulamaları, süreçleri, maliyet yapısı, patentler, nadir toprak fiyat tahmin ve tedarikçi profilleri. Tahminleri bu parametrelerin her biri için her yerde uygulanabilir ile 2018 için sağlanır.
Çalışma mevcut tüketiciler, yatırımcılar ve konumlarını tedarik, pazarlar ve beklenen gelecek Trendler için etkili bir strateji yönetimi açısından daha iyi anlamak için diğerleri arasında hem Çin hem de non-Çince üreticileri yardımcı olacak küresel Daimi Mıknatıs endüstrisi nüansları anlamak için gerekli en son ve en alakalı bilgileri sağlar.

Çalışma yönelik ve çeşitli sanayi, doğrudan tüketiciler, distribütörler, tedarikçiler ve elektronik Kalıcı mıknatıslar kritik rol oynamak için herhangi bir alana otomotiv girerek ilgilenen yatırımcılar gibi oyuncular için tasarlanmıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:
• Özgün donanım üreticileri (OEM'ler) ve sistem tümleştiricileri mıknatıslar onların ürün ve sistemleri çok önemli parçaları olarak kullanan. Onlar gibi sanayi ait:
-Otomotiv, hibrid elektrikli araba geliştirmede özellikle şirketler söz konusu.
-Tüketici elektroniği şirketlerinin, özellikle bu sabit disk sürücüleri gibi ürünlerin üretiminde yer yer.
-Kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar Rüzgar enerjisi gibi yeşil teknolojileri geliştirmekle ilgilenen.
-Sensör üreticileri gibi otomotiv sektörüne bileşenleri sağlar ve sistem üreticileri egzoz ideal katmanını oluşturan şirketler ben büyük otomotiv şirketleri, tedarikçileri.
• Şirketlerin üretim veya yüksek güçlü elektrik motorları kullanımı dahil.
• Tıbbi cihaz üretim şirketleri, özellikle onlar magnetik rezonans görüntüleme (MRG) cihazlar üretiminde yer alan.
Kalıcı mıknatıslar, ABD, Japonya ve Avrupa gibi önemli pazarlar yer • Distribütör.

KAPSAM VE BİÇİMİ

Küresel ölçekte bu gizli araştırma çalışma gerçekleştirdi ve metrik ton ve ABD Doları tüm değerler üzerinde genel bir bakış açısı aksi takdirde mezkur sağlanmaz. Tüm piyasa tablolar 2012 ABD Doları olarak kullanılabilir.
Kalıcı mıknatıslar, hangi etkili harcama kararları şu anda ve gelecekte yardımcı olacak hem de arz ve talep cepheler, içindeki gelişmeleri bir bakış açısı ile mevcut ve potansiyel tüketici raporu sağlar.

Rapor içerir:
• Peyzaj küresel üretim ve satış Kalıcı mıknatıslar büyük talep merkezleri tarafından kapsamlı bir analiz.
• Dört Daimi Mıknatıs türlerinden her birinin üretim maliyet analizi.
• Patent ve lisans durumu küresel Daimi Mıknatıs sanayi ve seçenekler kaynak önerileri genel bakış.
• Beklenen kaynağını 2018 üzerinden birlikte Daimi Mıknatıs Hammadde üretimi peyzaj derinlemesine analiz.
• Tüm anahtar nadir toprak Daimi Mıknatıs üretiminde kullanılan fiyat tahmini.
• Ayrıntılı tedarikçi profilleri küresel Daimi Mıknatıs üreticisi.

Bu rapor, Genel Pazar sayıları Daimi Mıknatıs alaşımları içermez.
GİZLİ araştırma bu raporda somutlaşan nitel ve nicel kararlar geçerli bilgi değerli katkıları küresel Daimi Mıknatıs sanayi olduğunu hissediyor.

METODOLOJİ VE BİLGİ KAYNAKLARI

Bu raporda bilgiler toplanmış, harmanlanmış, analiz ve endüstrinin uzmanlarıyla ilgili küresel araştırma, geliştirme, üretim ve kullanım Kalıcı mıknatıslar içinde çok sayıda etkileşim sonra teslim. Geniş bir birincil üreticiler ve tüketiciler Kalıcı mıknatıslar röportajları gizli araştırma talep doğru bir şekilde belirlenmesi için etkin ve desenler, tedarikçi yetenekleri ve etkileri Kalıcı mıknatıslar için patent sona erme kuralları gibi temel sorunları maliyet.
Veritabanları ve ücretli abonelik kapsamlı Bu rapor geliştirme sürecinde ve geniş bir müşteri için işleme yapmak için kullanılmıştır. Kapsamlı Web tabanlı aramaları da toplamak ve bu çalışma yapmak için gerekli tüm bilgileri analiz yapılmıştır.

YAZARIN KİMLİK BİLGİLERİ

Bu rapor, Rahul Jalan, dört yıldan fazla izleme global Kalıcı mıknatıslar ve nadir toprak sanayi deneyimi ile bir Sanayi Hindistan tabanlı analist tarafından hazırlanmıştır. Jalan asist yönetimi, Pazar giriş stratejileri ve tedarik risk optimizasyonu harcamak.
Jalan Beroe danışmanlık, Danışmanlık Bürosu nerede o, nadir toprak kategorisinde danışman olarak görev yaptı ve makaleler ve teknik belgeler nadir toprak elementleri ve Daimi Mıknatıs sanayii Metal madenci ve Market Watch gibi dünyaca ünlü dergisi, geniş bir yayınladı, ünlü bir ihale ile çalıştı.

RAPOR OLAYLARI

Küresel Daimi Mıknatıs Pazar 2013 yılında 15.1 milyar dolara ulaştı. Bu Pazar, 2018 artan bir bileşik yıllık büyüme oranı % 8.7 (CAGR) 22,9 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Bu raporu sağlar:
• Mühendislik malzemeleri bir önemli ve seçkin sınıf bir dizi endüstriyel ve ticari uygulamalar oluşturan Kalıcı mıknatıslar için küresel pazar genel bakış.
• Analiz veri 2012, 2013 için tahminler ve Öngörüler Bileşik yıllık büyüme (CAGRs) ile 2018 oranları ile küresel pazar eğilimleri.
• Elektronik ve bilgisayar gibi Daimi Mıknatıs malzemeler için yeni uygulamalar tanımlaması.
• Teknolojik konularda, eğilimleri imalat, tartışma, yabancı rekabet ve son kullanıcıların Kalıcı mıknatıslar yanı sıra ABD piyasaları.
• Patent derinlemesine analiz.

Source:digitaljournal.com