Bizim yüksek hızlı tren
sırasında Daimi Mıknatıs Motor sürücü girer

Çin'in ilk devlet düzeyinde doğrulama tarafından yüksek demir Daimi Mıknatıs çekiş motorlar. olan ilk 350 km/s yüksek hızlı tren ve daha fazla ilerleme enerji tasarrufu, emisyon azaltma, sessizlik, huzur ve rekabet avantajı diğer yönleri Çin'in hızlı tren Servisi ve ekipman 2014 yılı. Yüksek hızlı tren markalarıdır kavrama Daimi Mıknatıs sürücüsü dönemi girilen müzik uluslararası becerileri, kırmak vardır.


İngiltere'nin sıkı test G gün, ay sonunda, "hızlı tren Pang muhtemelen zarar önemli projeleri geliştirmek için ekipman ve becerileri", Ferit İngiltere anahtar kurumları Ulusal 863 içinde katılmak için geliştirmek için şirket Zhejiang Üniversitesi ile Program tamamen bağımsız fikri mülkiyet TQ-600 tipi Daimi Mıknatıs senkron çekiş motorlar ile şirket devlet test istasyonları tarafından müzik deneysel doğrulama düzeyi, sofistike "Anti-demagnetization" becerileri ile performans endeksi program gereksinimleri ulaştı.


Şirket yöneticileri planlayıcısı heyunfeng ilk cildi göre bir yüksek güç yoğunluğu, güç dönüşüm yüksek aşırı kapak becerileri güçlü güçlü ve kalıcı uyarma kaybı tabi Daimi Mıknatıs çekiş motoru zorluklar dünyadaki uygulama tarafından sorunlu olduğunu. TQ-600 tipi Daimi Mıknatıs senkron çekiş motor yeni dünya nadir toprak Daimi Mıknatıs malzeme, 381 h. zorlayıcı kuvvet, mıknatıs istikrar, bonded becerileri güçlü direnç kabul etmek. Test ısı kaybı Kalıcı mıknatıslar, 180 ℃, değil geriye doğru ulaştığında, % 5 daha az olduğunu. Sonlu elemanlar simülasyon analiz, Daimi Mıknatıs motor demagnetization direnç gereksinimleri ile tamamen memnun. Çeşitli aşırı şartlar altında çalışma, Daimi Mıknatıs motor performans ve güvenilirlik sağlamak için işaretler meydana demagnetization üretmez.


Sekiz yüksek hızlı tren göreli exchange, şimdi 365kW motor, tek motor gücü kabul sonra TQ-600 tipi Daimi Mıknatıs motor sürücü kabul etmek için bir grup % 65 terfi anlaşılmaktadır. Tek motor gücü yoğunluğu yüzde 31.5 terfi, elenen üçte biri toplam 3165 kg, 50'den fazla yetişkin ağırlığına eşdeğer ağırlığı azaltmak için tren motor ağırlığı ulaşmak Uluslararası Diploma öncel, daha fazla enerji tasarrufu bizim hızlı tren çok büyük etkileri vardır. Bu arada, motorlu izolasyon, havalandırma düzeni açısından da bir lider konumda yerleştirir. İzolasyonu yüksek güçlü lokomotif ve yüksek hızlı Demiryolu çekiş motor izolasyon düzen güçlü yeteneklerini birleştirir, yüksek izolasyon güvenilirliğine sahiptir. Dahili soğutma sistemi motor temiz temiz olduğundan emin olmak için yeni kapalı tip havalandırma planının kabulü.