Bir dizi yeni kar sağlanan Nineboys

Artan İngiliz gitar markası Nineboys tanklar kardeşler ve kama satırları da dahil olmak üzere tüm yelpazesini içinde kar artmıştır.

Tanklar kardeşler kapsam erken Amerikan gitar Dükkanı şimdi örnek alınarak şirket, önerilen perakende fiyatı 399 £ %60 iz sunmaktadır.

Suffolk bölgesinde uzman ahşap imalat şirketi ile çalışma, gitar çift dereceli Birch kat yapılır. Üst ve arka tasarımı ek güç için entegre destek var. Desen canlandırıcı bir uzman da gücünü muhafaza ederken birimin en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Üst 2 mm kalınlık orijinal blues gitar erken 1900s için 1930 çoğaltmak için altında aşağı inceltilerek.

Her model de ilginç bir ahşap durumda (resimde) gelir.

Firma Ayrıca yüzde 50 işaretleme tamamen geri dönüşümlü malzemelerden yapılmış, kama didley yay cihazda sunuyor. İki versiyonu - orijinal Delta kama Diddley Bow, £95 ve £ 120 üç dize Lap Steel kama vardır. İkisi de eski bir çatı makas da dahil olmak üzere, geri dönüştürülmüş öğelerden yapılır ama Alnico V Humbucker pick-up içerir.

Benzer kenar boşlukları (elektro-akustik modelleri dışında) alınan gitar inşa Endonezya firmanın aralığı bulunabilir.

Nineboys MD, Mark Ellis, "bir nokta fark satıcıları sunan ürünler sunan yanı sıra biz de onları bizim UK yapılan enstrümanlar durmasını sağlayan hassas kenar boşluklarını vermek istiyorum" dedi. "İngiltere'de imalat ve satıcıları ve müşterileri hem büyük bir değer sunmak ve yaratıcı olan ürünler ile gelip yaşam kanıtı biziz."Kaynak: mi-pro.co.uk