New York ses programı 2014: Cumartesi gecesi

SONY'nin son haberler "Walkman New York'ta başlattı." derlerdi gösterir Ancak, bu bir teyp 30 yıl önceki gibi değil ama walkpersons HiRez 64 GB-in bellek ve bellek SD kart yuvası ile oyuncu dosya olabilir. Fiyat sadece $299, çok güzel, bu fotoğraf, yeni Walkman, benim Astell izin ve Cohen oyuncular sakar Bak David modelleme Chesky görebilirsiniz. Ama garip bir şey yeni SONY oyuncular DSD dosyaları, sadece PCM hissetmediğimi 192kHz.

Onun aktif Lipinski imza 700 hoparlörler (54.000$ / çifti) birini yanında durduğunu seminer odası gösterildiği, veteran klasik kayıt mühendisi Andrew Lipinski açıkladı bu uzun hoparlör Larry Greenhill, olumlu bizim Aralık 2005 sorunu gözden L-707 monitör en son sürümünü içerir yukarıda ve aşağıda modülleri tarafından içeren her üç woofer çevrili. Ama tasarım çift yönlü düşük frekanslı yükseldiği ve deformasyonu azaltmak için kullanılan ekstra yayılan alanı kalır. Sınıf-a amplifikatör modüllerin çalışması Merhaba-rez bazıları benim Astell üzerinde depolanan kendi kayıtları ana dosyaları oynadı ve Kern takarak AK100 Andrew's Mytek DAC içine ve bu odada yoksul akustiği rağmen onun Toslink çıkış ses tarafından uçurulmuştu. Görüntüleme ve dinamikleri hepsi süper.

Seminer odası dışında onun yeni Manhattan D/A işlemci/Pre amplifikatör ekranda DSD256 ve DXD (32-bit/384 kHz) idare edecek Brooklyn's Mytek vardı. Mytek's Michal Jurewicz yeni DAC Femto saati kullanır, 1.6A geçerli bir yeteneği ile ikili mono kulaklık çıkışı var ve var olmak fiyat $4995 açıkladı.

Fidelis odaya, kendi adı altında satılacak yeni bir modüler entegre amplifikatör için kırmızı şarap ses 's Vinnie Rossie tanıttı. LIO bir pasif, auto-trafo veya bir tüp, aktif preamp sahne/ses kontrolü ve isteğe bağlı bir DAC kurulu olabilir. Alışılmışın dışında pil yerine, amplifikatör 18 Ultracapacitors dokuz, iki banka güç sağlamak için kullanır. Caps (rejeneratif frenleme sistemleri) otomotiv kullanılmak üzere geliştirilmiş ve çok bağlamamak--dan piller şarj edilebilir. Gerilim önceden belirlenmiş bir düzey düştüğünde LIO sorunsuz ve otomatik olarak bir banka ve diğer arasında geçer. Hangi kesişim yükselttiyseniz, Harbeth'ın süper HL5 artı hoparlör (kiraz ın 6895$ / çifti), çok umut verici geldi Vinnie Rossi amplifikatör son sürümü ile Demmed. Fidelis şimdi ABD'de akustik imza turntable dağıtır, şirketin Walter Swanbon söyledi.

Nola hoparlörler ve New Jersey satıcı Xtreme Fidelity tarafından paylaşılan odada hoparlörler aşina idi: onlar Nola Metro Grand başvuru bu bizim Kasım 2014 sorunu gözden altın (33.000$ / çifti) idi. Bu hoparlörler standart refleks dolu DENİZLERİ magnezyum-koni woofer dipol orta ve tweeter, ikinci bir şerit Nola ve RAAL tarafından geliştirilen ile birleştirin. VAC Sigma 160i tüp entegre amplifikatör ($13,300) ve PS Audio CD çalar tarafından yönlendirilen, hoparlörler onlar daha iyi damped dinleme odamda nispeten canlı otel odasında daha iyi gibi geldi. Ama onlar benim odamda olduğu gibi bas dynamics onlar herhangi bir hakkın sandığınızdan daha büyük dört 6.5" woofer (alnico motorları ile) üretilen.

VAC cihazının odasında deyim 450iQ Monoblok amplifikatörler (116.000$ / çifti) deyimini satır Pre amplifikatör ($66,000) ve deyim Phono Pre amplifikatör (70.000$) ile sürücü odak Grande Ütopya EM hoparlör ($195,000/çifti) Shunyata Shunyata Hydra AC Klima ile kablolama üzerinden kullanılıyordun. Kaynak Bergmann Sindre pikap ve çalgı Etna kartuş, gönderilen raflar üzerinde desteklenen her şeyi ile donatılmış kol (28.000$) olduğunu. Her zaman, "veda" akustik seslerden Ray Charles ve Betty Carter LP mühendislerden lezzetli geldi.

Bu fotoğraf daha küçük hoparlörler Opera Secondas (4000$ / çifti), hangi satıcı Tenace eve müzik sistemleri için 5000 $ satıyordu iyi sondaj sistemi Peachtree Nova 125SE entegre amplifikatör (1500$), bir AudioQuest karbon USB kablosu ve AudioQuest Rocket 88 hoparlör kabloları oluşan vardır. Lorde'nın "Kraliyet" yeraltı bas hatta etkileyici ağırlık varken başvuru kayıtları, bizim "kayıt"ayın Mayıs 2013 için yapıldı son Doug MacLeod albümünden süper palpabl vokal ile yeniden.

Marriott's lobi mütevazı camdan ses'ın geçmişten gelen bazı ilginç eserler düzenledi. Ekran Western Electric mekanik amplifikatör (üst dolapta sol) ve dünyanın ilk, elektrostatik boynuz yüklü sıkıştırma sürücüsü gibi ses Tarih Kütüphane ve Müzesi'nin koleksiyonundan öğeleri gösterdi. Lenox Hill'de dayanarak, Louis (solda) Manno tarafından küratörlüğünde, müze, ne arkasında yer alır ve modern ses teknolojisi için led NYC öğrencilerin maruz amaçlamaktadır.Source:Stereophile.com