Mobil dalga göz tehlikeye

- Oct 09, 2014-

Katarakt çok yaygın bir hastalık mıknatıs hayattır, hastalarda göz hastalıkları bu hastalıkta bir yük büyük zarar getirir, hastalar özen bu yüzden zamanında tedavi hastaları için çok önemlidir bu yüzden hasta görünür, hastaları için iyi bir tedavi de güçlü,-dibi takdirde katarakt neden telefona tekrar tekrar cevap var mı? profesörler cevap ver.


Çok tekrar tekrar katarakt neden durumunda telefonu. Zhejiang Üniversitesi NdFeB ilk kez deneysel olarak kanıtlanmıştır Oftalmoloji Enstitüsü Direktörü: lens elektromanyetik mikrodalga saldırı cevap tehlikeye hücre iletişim bağlantısı zarar göz, telefon.


Telefonu zarar var? Bu konu tartışmaya her zaman ikna edici olmuştur. Cep telefonu üreticilerinin inanıyorum bu cep telefonu mikrodalga radyasyon tek denetimde radyasyon emniyet standartlarının uluslararası kurallar - özgül emilim oranı "2 watt/kg," denilen sınır, zararsız bir şey. Yao Ke deneysel araştırma grubu kanıtlamak için geldi: Uluslararası radyasyon güvenliği standartları içinde telefon bile, uzun süreli kullanımda gözleri ve diğer vücut parçaları hala tehlikeli.