Manyetik ve küçük Metal Parlatıcı

Manyetik ve küçük metal Parlatıcı. Sadece %13 gelir oluşturuyor, ancak ana kar yaklaşık yüzde 30 için ama özellikle nadir toprak fiyatları, 2011 yılında küçük metal fiyatları üstün performans nedeniyle oluşturuyor. Manyetik bakır, alüminyum, % 74, kar % 56'muhasebe altın gelirleri oluşturuyor.


Üçüncü çeyrek stok düzeylerini temelde büyük bir gönderisi davranış değil aklına geldi ikinci çeyreğinden değişmeden kalır. Şirket kazanç oranı stok stok düzeylerini ölçmek için kullanılan, bu veri fiyat değişikliklerinin yanı sıra iş boyutu girişim ve diğer faktörleri ortadan kaldırmak için bir mıknatıs bir ölçüde piyasa alımları yansıtır. Titanyum, alüminyum ve nadir toprak işleme işleme ek olarak, üçüncü çeyreğinde çeşitli alt sektörlerde büyük stok davranışı yapmak değil diğer göstergeleri göster.


Aralık ayı genel gider oranı son çeyrekte artacak dikkate alarak demir dışı metal fiyatlarındaki önemli değişiklikler görünmüyor varsayalım biz hakim zinciri performansını dördüncü çeyreğinde azalacak, ancak, yıllık performans yıl son bir yılda yaklaşık % 40-50 oranında büyüyecek. Ferrit ve nadir toprak fiyatları keskin getirdiği bütün hisseler çoğunlukla küçük metal fiyatları yükseldi alüminyum geçen yıla göre daha yüksek ortalama fiyat performans, hangi Ke San Huan, Ningbo Yunsheng, Baotou çelik nadir toprak, 1 - 3 kez, performansı yanı sıra altın, elektrolitik bir artış gibi ilgili, aynı zamanda daha etkileyici performans artışı, diğer büyük metal işleme şirketler ile hafif bir artış geçen yıl, ya da düz.


Renkli plaka hisse senedi fiyatı genellikle daha fazla demir dışı metal fiyatları düştü azalır. Bu yıl her çocuk tabak magnet renkli fiyat düşüş ortalama yaklaşık % %30 40 oranı aşağı bakır plaka hangi ulaştı, süre demir fiyatları aynı dönemde ortalama hızı yaklaşık % 20 metal.


Altın hisse senedi ve altın fiyat trendi altın trend karşı değer üzerinde duruluyor gelecek ekonomik belirsizlik küresel ekonomik istikrarsızlık, arka plan altında Euro karşı geleneksel bir engel olarak gider. Altın fiyatları yükseldi ilk yarısında, ama altın hisse almadım, eğilim her zaman zayıf oldu, ama Ağustos tarafından Avrupa borç krizi sonbaharda altın fiyatları düştü, oluşumuna etkisi aşağıdaki altına derinleştirmek devam ediyor "değil chase, mıknatıs üreticisi satmak"trend. Eğer Avrupa borç, Çin gayrimenkul yönetmelik sürekli yavaşlamanın gelişmekte olan ekonomiler, küresel ekonomik belirsizlik, altın hisse öngörülemeyen gelecekteki gelişimini sonbahar sonra dikkate alarak altın fiyatları, altın hisse rebound momentum güçlü, bu dikkat odaklama değer.