Son derece entegre EOL programlanabilir Holzer sensör desteği bağlı otomotiv / Ind

MELEXIS programlama, endüstriyel güçlü kendi fabrikasında kullanarak araba Holzer etkisi sensör genişletir ve diğer sert ortamlarda çok verimli bir fiyat nokta, yeni ekipman giriş. Yekpare bir tümleşik manyetik sensör IC mlx90290 olduğunu ve amplifikatör, analog çıkış ve iç tazminat devre içine entegre edilmiştir. Entegrasyon süreci, satırın kalibrasyon için ihtiyaç kaldırılmasını kolaylaştırır tuşu fonksiyonu parametrelerini (uzaklık gibi hassasiyet ve ısı drift özellikleri) mutlak düzeyi sağlamak için analog çıkış için akı.

Bu tasarım mühendisleri güvenle üstün konuma ekstra satır sonunda sınama ve doğrulama, zahmetli ve zaman tüketmek çözümleri algılama sunmak anlamına gelir. Onlar sadece MLX90290 kapalı sürümleri sensör ihtiyaçlarını tatmin kabil satın alabilirsiniz. Mikrodenetleyici birim ile birlikte MLX90290 Standard sürümlerinde izin hızlı ve doğru döner, doğrusal veya motor geçirme uygulamaları fark edilebilir. O da anlam DC ve AC bir ferrit toroid çekirdek ile birleştirildiğinde geçerli uygulanması.

Varyasyon kullanmak için 3.3VDC ve 5VDC önyargı faaliyet devreleri ile sunulan, MLX90290 konum ölçüleri AlNiCo ve ferit gibi en sık kullanılan Kalıcı mıknatıslar ile sağlar. Mıknatıs doğal termal davranış için dengeleyici in yeteneğine sahiptir. Alnico/nadir toprak türü mıknatıslar için C malzemeler ve düşük maliyetli seramik/ferrit mıknatıslar için 2000 ppm / ° C malzeme, aygıt içinde 500 ppm / ° ile kullanmak için piyasada değişik sunulmaktadır. Yüksek bant genişliği elde iken IC ısıl davranışı gibi dümdüz sahiptir, bu nedenle geçerli algılama uygulamaları içinde 0 ppm / ° C termal drift hedeflenmektedir.

Yüksek hacimli uygulamalar için özelleştirilmiş bir sürümünü uygun görüldüğü.  Burada, filtreleme, hassasiyet ve ısı hassasiyeti kayması tamamen belirli yüksek hacimli uygulamanın performans gereksinimlerini karşılamak için optimize. MLX90290 150 ° C çalışma sıcaklığı-40 ° C'ye kapsar. Bir endüstri standart 3-pin SIP (UA) paket veya 3 pinli SOT (TSOT23) paketi içinde sunulmaktadır. Standart 1,27 mm pin pin aralığı sürümü normal seçeneğini veya alternatif 2,54 mm pin pin aralığı, kurşun oluşan sürüm belirtilebilir. Daha geniş pin pin aralığı, kaynak veya otomatik sensör modüllerde lehimleme için faydalıdır.Source:emsnow.com