Küresel Daimi Mıknatıs Pazar 2014-2018: TDK, Hitachi metaller ve S ana tedarikçi olan

Onda Kalıcı mıknatıslar kalıcı manyetik malzeme tutulur. Başka bir deyişle, onlar bile manyetik alanından kaldırılır manyetik özellikler sergiler. Kalıcı mıknatıslar, toprak, Ferit, alüminyum - nikel - kobalt (Alniko) ve diğer mıknatıslar ayrılabilir. Nadir toprak mıknatıs daha da içine Neodim - demir - Bor (NdFeB) ve Samaryum - kobalt (SmCo) mıknatıslar bölünmüştür. Uygulamalar, ev aletleri, elektronik ve tıbbi cihazlar, güç üretimi ekipmanları, otomobil ve diğer kullanım alanları da dahil olmak üzere geniş bir alanda Kalıcı mıknatıslar.

Analistler, Global Kalıcı mıknatıslar pazarı yüzde 8.42 bir CAGR dönemde 2013-2018 büyüyecek tahmin.

Küresel Kalıcı mıknatıslar Pazar dört parçalara ayrılabilir: Ferit, NdFeB, SmCo ve Alnico. Bu güç kabloları için ürünlerin büyük setleri vardır.

Raporda, küresel Kalıcı mıknatıslar Pazar 2014-2018, girdilerin sektör uzmanları ile kapsamlı piyasa analizi dayalı hazırlandı. Raporda, Kuzey Amerika, Avrupa ve APAC bölgesini kapsar; Ayrıca önümüzdeki yıllarda küresel Kalıcı mıknatıslar Pazar Peyzaj ve onun büyüme beklentilerini kapsar. Rapor, bu pazarda faaliyet anahtar satıcılara tartışılması da içerir.
Küresel Kalıcı mıknatıslar Pazar son kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi ve değiştirilmiş Kalıcı mıknatıslar geliştirilmesi üzerinde duruluyor. Anahtar üreticileri Kalıcı mıknatıslar ile yüksek enerji yoğunluk (güç yoğunluğu > 4 Kw/M), gelişmekte olan yüksek güç (belirli güç > 1.4 Kw/Kg), yüksek verim (verimlilik > yüzde 94), yüksek sıcaklık toleransı (150-200 derece santigrat) ve uzun ömür (15 yıl). Bu yenilikler ve değişiklikler çok genel olarak işletme maliyetlerini azaltmak için ihtiyaç vardır. Bu tür yenilikler için başlıca nedeni fiyat istikrarsızlık ve arz sıkıntısı olduğunu.

Rapora göre Kalıcı mıknatıslar, mevcut ve ortaya çıkan endüstriyel uygulamalar için artan ihtiyaç ana faktörlerden biridir. Kalıcı mıknatıslar için talep tıp teknolojisi, otomotiv, Havacılık ve savunma, tüketici elektroniği ve enerji gibi endüstrilerin artan büyüme ile artması beklenmektedir.

Ayrıca, raporu bu pazarda ana sorunlardan biri volatilite hammadde maliyeti içinde olduğunu belirtir. Neodimyum, Praseodimyum ve Disprozyum gibi hammadde tedarik sıkıntısı maliyet dalgalanması için ana nedenidir.

Birincil ve ikincil bilgi girişleri sektöründe önemli katılımcılardan dahil nesnel bir birleşimini kullanarak çalışma yapılmıştır. Rapor, bir kapsamlı piyasa ve satıcı manzara anahtar satıcılara ait bir SWOT analizi ek olarak içerir.

Anahtar konular kapsamında:

01. Yönetici Özeti

02. kısaltmalar listesi

03. Raporun kapsamını

04. Pazar araştırma metodolojisi

05. giriş

06. piyasa yatay

07. Pazar bölümleme ürüne göre

08. coğrafi bölümleme

09. satın alma kriterleri

10. Pazar büyüme sürücüleri

11. sürücüleri ve bunların etkileri

12. piyasa zorlukları

13. sürücüleri ve zorlukların etkisi

14. Piyasa trendleri

15. eğilimleri ve etkileri

16. satıcı peyzaj

17. anahtar satıcı analizi

18. diğer raporlar bu dizi


Şirketler bahsetti:
TDK Corp
Hitachi metaller Ltd
Shin-Etsu kimya Ltd. Şti.
Chengdu Galaxy mıknatıslar Ltd. Şti.
OAO çelik Ltd. Şti.
JPMF Guangdong Ltd. Şti.
Ningbo Yunsheng Ltd. Şti.
Vacuumschmelze GmbH & Co KG
Source:PRNewswire.co.uk