Satılık güçlü mıknatıslar Mıknatıslar
Mıknatıslar
Ürün ayrıntıları

Biz, Hangzhou Sens manyetizma, LLC bir Alnico, FeCrCo, SmCo, NdFeB ve seramik Daimi Mıknatıs ve Manyetik parçalar tedarikçi Hangzhou, Çin değil. Biz birinci sınıf kalıcı manyetik ürünler sunmak.

Bizim manyetik products:

Mıknatıslar ve manyetikler sesler var mı, bir manget's gitar manyetikler uygulama sonic sonucu öncelikle magnet gücüne bağlıdır. Seramik mıknatıslar onların Alnico meslektaşı, bu nedenle onlar genellikle daha güçlü dounf daha parlak. Mıknatıslar ve çıkış ve tel bu konuda tüm birbirlerini dengelemek için kullanılabilir.

Alniko mıknatıslar standart Alnico bar, alnico rod, alnico c-kanal parçaları yanı sıra neredeyse 200 pounds bir ons özel bölümleri de dahil olmak üzere. Alniko döküm alüminyum, plastisol ve Alnico derlemeler daldırma Alniko mıknatıslar da sunuyoruz.

Ortak ürünleri Alnico at nalı veya kiriş gibi Alnico silindir mühürler veya sensörler, radar kullanılmak odaklama için c-şekilli mıknatıs içerir ve koleksiyon mıknatıslar chip. Ayrıca gitar elektro gitar için transfer için her türlü ofAlnico sağlamak gurur duyuyoruz.

Motor mıknatıslar ve Rotor mıknatıslar yay veya segment şeklinde çoğu. bazı blok mıknatıslar vardır.
Arc mıknatıslar olan bir özel şekil, normalde malzeme: NdFeB & Ferit (seramik) mıknatıslar. Bazı yüksek sıcaklık isteği sonra Alniko mıknatıslar kullanın.

Motor mıknatısları, seramik veya NdFeB mıknatıslar.

(Sabit ferrit) seramik mıknatıslar erken 1960 yılında metalik mıknatıslar (çelikler ve alnico) düşük maliyetli alternatif olarak geliştirilen, seramik mıknatıslar çok sert ve kırılgan. Seramik mıknatıs boyutlar için standart toleransları vardır. 005" zemin boyutları ve + /-Sinterlenmiş boyutlar için boyut % 2. Onların kırılganlık nedeniyle bu mıknatıs etkisi veya esneme dayanabilecek değil. Seramik mıknatıslar kimyasal olarak inert non-iletkenler, olan birçok uygulamada bir yarar olduğunu.

Özellikleri ve performans döküm Alnico mıknatıs
Özellikleri:
Yüksek yoğunluk ve Manyetik Özellikleri, iyi kapasite, daha kısa üretim sağlama süresi.
Mükemmel sıcaklık kararlılığı ve güçlü korozyon direnci, sıcaklık Br ölçüsüdür Kalıcı mıknatıslar arasında en küçük. Maksimum çalışma temperaturer 500 ℃ olduğunu.
Büyük hacimli ve düzenli şekli mıknatıs için uygundur.


Sorgulama