Manyetik filtre
Manyetik filtre
Ürün ayrıntıları

Manyetik filtre su, tahıl, gıda, baharatlar, plastik ve kimyasal gübre gibi yavaş, özgür akan malzemelerin yaygın olarak kullanılmaktadır. Çubuklar, tek tek bir satır ya da birden çok satır içinde yüklenebilir. Çubuklar arasındaki standart aralığı 2 inç yatay ve dikey olarak Merkezden-merkeze. Birden çok satır daha iyi ayrılması için gerektiğinde, çubuklar sendeleyerek. Diğer merkezi merkezi yerleşim ürün akışı özelliklerine bağlı olarak gerçekleştirilebilir ve akış oranları. Merkezden merkeze uzaklığı belirlemek için kural teçhizatları gerekir değil neden ürün köprüleme ve temizlenmesi kolay erişim izni gerekir.
Bu mıknatısların farklı güçlü ve uzunlukları mevcuttur. Çoklu satır manyetik çubuklar ile seramik 5 manyetik yükü (2.500 yüzey Gauss) büyük demir çelik metaller (i.e. somun, cıvata, contalar, çivi, vb) yakalamak için uygundur.

Manyetik çubuklar Neodymium manyetik yükü ile Nereye Demirli metal kirleticiler daha küçük uygulamalar için tavsiye edilir (yani metal cips, ahırlar, metal talaşı, vs.). Manyetik tutun birçok manyetik çubuklar ile uygulamanız için Neodimyum yük sunmaktadır. Daha güçlü manyetik çubuklar gıda ve ilaç ürünleri için önerilir.

Sorgulama